Turkcell-Türk Telekom-Vodafone Ramazan Kampanyaları

Paylaş
 

Mobil operatörler bu yılda Ramazan ayında bedava kampanya yapmaya devam ediyorlar. Şimdi yapmış oldukları bu kampanyaları sırasıyla inceleyelim.

Turkcell Ramazan Kampanyaları 2017

1-Bedava İnternet Herkesin Hakkı : Türkiye’de en çok aboneye sahip olan Turkcell 2017 yılının başından beri “Bedava İnternet Herkesin Hakkı” adlı bir kampanya başlattı. Bu kampanyada her abonesine günlük 500 Mb. bedava internet dağıtıyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacaksınız?

Çok basit, turkcell.com.tr adresine gidip, sağ üst kısımda Giriş->Hızlı Giriş kısmına telefon numaranızı yazacaksınız. Telefonunuza referans kodu gelecek, Onayla düğmesini tıklayınca Hesabımıza giriş yapmış olacağız. 500 Mb hediyemiz otomatik olarak hattımıza yüklenecek, tabi bununla ilgili bilgilendirme sms i geldikten sonra kullanmaya başlayacağız.(Bu kampanya 24 Mayısta sona ermiştir)

2-Ramazan’a Özel Bedava İnternet

Turkcell’den müşterilerine büyük jest! Bu ramazan ayında da yüzleri güldüren operatör yeni bir kampanya başlattı. Bu ilgili kampanya, BiP mesajlaşma uygulamasından konuştuğunuz kişi ve mesaj sayısı kadar internet kazanmanıza olanak sağlıyor.

(Ramazan boyunca 24 Haziran 2017’e kadar geçerlidir)4.5G Ramazan Kampanyası

BiP üzerinden:

** 5 farklı kişiye mesaj atın, gece sahurda (02:00 – 06:00) kullanmalık toplam 2 GB hediye internet;

** 10 farklı kişiye mesaj atın, ramazan boyunca hafta sonları (cumartesi-pazar) kullanmalık 2 gb hediye internet;

** 15 farklı kişiye mesaj atın, Haftalık 1 GB hediye internet;

** 20 farklı kişiye mesaj atın, Haftalık 2 GB hediye internet;

** 25 farklı kişiye mesaj atın, Aylık 2 GB hediye internet;

** 50 farklı kişiye mesaj atın, aylık 10 GB hediye internet kazanın. Aylık 10GB kampanyası, 200.000 kişi ile sınırlıdır: bu katılım sayısına ulaşıldıktan sonra müşterilere 3 GB internet tanımlanır.

3-Dergilik Hediye 1 GB Kampanyası!

12 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için hemen akıllı telefonlarınıza Turkcell’in “Dergilik” isimli uygulamasını indirin, herhangi bir dergiyi ücretsiz olarak indirin ve anında haftalık 1 gb internet kazanın. Hediye internet haricinde teknolojiden modaya, mizahtan sağlığa tüm dergileri online bir şekilde okumanın tadını çıkarabilirsiniz, tavsiye edilir.. (Kampanyadan 30 günde 1 kez faydalanılabilir!)Dergilik Hediye Kampanyası

4-BiP ile Ücretsiz Haftalık 1 GB!

Bu ilgili en yeni kampanyadan faydalanmak için BiP Messenger uygulaması indirin. Soldaki kaydırılabilir menüden keşfet sekmesine tıklayın. Gelen ekranda sağ üstte bulunan arama ikonuna tıklayarak “salla kazan” servisini bulun ve takip edin. Evet, haftalık kullanabileceğiniz 1 gb internet en kısa sürede hattınıza tanımlanacaktır, hayırlı uğurlu olsun.. (50.000 Abone ile sınırlıdır, kampanya 23 Nisan 2017 tarihinde başlamıştır)

BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

5-“Kim 1 GB İnternet İster?” Kanalına Özel!

Turkcell müşterilerini memnun etmekte ısrarcı, internet kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de ‘Kim 1 GB İster?’  kanalını takibe alarak 15 soruya doğru cevap veren herkes 1 gb internet paketi kazanıyor. Aynı bir üstteki kampanyada olduğu gibi BİP uygulamasını indirip, giriş yapıyoruz; ardından menüdeki keşfet ve arama bölümüne geliyoruz. Kim 1 Gb ister şeklinde arama yaparak gelen kanalı takip ediyoruz. Ve soruları doğru yanıtlayarak ödülleri topluyoruz! Her pazartesi hakkınız yenilenir! ilk 3 soruya doğru yanıt veren 50 mb kazanır, ilk 6 soru için 100 mb ve böyle katlanarak gider. Toplam 15 soruyu doğru cevaplayarak en fazla 1 gb kazanırsınız.

6-Turkcell’den 4.5G – 1. YIL Kutlaması! Katlanan İnternet..

Turkcell, 4.5G nin yıl dönümünü 2 kat internet ile kutluyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için önce Turkcell Hesabım uygulamasını güncellemeniz gerekiyor. Artık salla kazan ile internet paketinizi 2 katına çıkartabilirsiniz..

7-Tekrardan Salla Kazan ile Hediye Yağıyor’

Yine yeni yeniden Turkcell’den Salla Kazan kampanyası. Yoğun istek üzerine tekrar sizlerle. Kampanyadan faydalanmak için tek koşul bir akıllı telefon ve cihazın, sim kartın 4.5G ile uyumlu olması. Bu koşullar sağlandıktan sonra Turkcell Hesabım uygulamasını (varsa güncelleyin!) indirmeniz gerekiyor. Kampanyadan haftada yalnız 1 kez yararlanabilirsiniz. Her haftanın ilk günü hakkınız yenilenir

8-GNÇ Hediye 1 GB Kampanyası

Son 1 hafta içerisinde hattına 30 TL ve üzerinde yükleme yapan Gençler 1 GB internet kazanıyor! Katılım için BIP’ten sol menüde keşfet >> GNC Kanalına girip mesaj bölümüne tırnaksız “GNC1GB” yazmalısınız. Güle güle kullanın.. 🙂

Gördüğünüz gibi Turkcell bu Ramazanda baya güzel kampanyalar yağmış, dilerseniz Türk Telekom eski adıyla Avea ramazan kampanyalarına göz atalım.

Turk Telekom (Avea) Ramazan Kampanyaları 2017

1- TT Sahur 10 GB İnternet Paketi (Ücretsiz)

Ramazan ayına özel kampanyaların en iddialısı türk telekom operatöründen geldi. Gece 02:00-06:00 arasında kullanacağınız 10 GB internet için SAHUR yazın 5555’e sms gönderin. Faturasız hat kullanan aboneler son 48 saat içerisinde 25 TL ve üstü yükleme yapması gerekiyor. Faturalı hat sahipleri koşulsuz-şartsız kampanyadan faydalanabilir, doyasıya internetin tadını çıkarabilirler.

2- Türk Telekom Selfy’den Faturasız’a 1 GB

Bu kampanyadan Selfy Mor Paketlerinden herhangi birini kullanan faturasız hatlı müşteriler faydalanabilir. MOR HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeniz durumunda hattınıza 1 GB kotalı internet paketi tanımlanacaktır

Bu SMS’den sonra bir ay içerisinde en az 30 TL yükleme yapmanız gerekiyor. Eğer son 48 saat içerisinde 30 TL ve üzerinde bir tl yükleme işlemi yaptıysanız bahsi geçen koşul aranmıyor.

3- Türk Telekom TL Yükle Kazan Kampanyası

Türk Telekom mobil uygulamasından veya turktelekom.com.tr sitesi üzerinden kredi – banka kartı ile tl yüklemelerinize anında 1 gb hediye! Kullanım süresi, 30 tl ve üzeri yüklemelerde 7 gün; 30 tl altındaki yüklemelerde 24 saattir. Son olarak 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e göndermeyi unutmayın.

Diğer bir kampanya ise online işlemleri ilk kez kullanacaklar için.  35 TL altındaki ilk yüklemeye 1 GB; 35 tl ve üstü ilk yüklemeye 4 GB internet paketi hediye. Kullanım süreleri 30 gündür, sonraki aya devretmez.

4- Türk Telekom’dan Gece Kuşlarına Özel

Türk telekom ‘da gececi tayfa için şebeke içi ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve ücretsiz sosyal medya kıyağı. Kampanyadan BİMcell, POcell, PTTcell ve Teknosamobil hariç tüm bireysel faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir. Kampanya 21:00-06:00 saatleri arasında geçerlidir.

5- TT 2 GB Internet Sadece 7 TL!

Bu kampanya hem faturalı hem faturasız hat sahipleri içindir. Mevcut tarifenize ek olarak 7 tl ücretine 2 GB için 2GB EK yazıp 5555’e sms gönderin. Maalesef 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vermeniz gerekiyor. Daha fazla bilgi için müşteri temsilcisine 444 1 444’den bağlanabilirsiniz.

6- Turk Telekom 4.5G Lansmanı – Sim Kart Kampanyası

Cihazınız 4,5G ile uyumluysa sim kartınızı herhangi bir bayiiden ücret ödemeden yeni teknolojiye uyumlu hale getirin hem de 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet kazanın.  (4.5G SIM yazıp 5555 SMS Göndermelisiniz )

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2017

1-Vodafone’dan Yeni İnternet Kampanyası (Taze!)
Vodafone ramazan ayına özel internet kampanyaları ile karşınızda..  Bu kampanya maalesef ücretsiz değil ama sudan ucuz. Sadece 1 TL gibi bir fiyata 1 GB internet kazanmak ister misiniz? Kulağa çok hoş geliyor olsa gerek, tarifenize ek 1 GB için hemen  ‘2GB1TL’ yazın 7000’e SMS gönderin. Sonrasında mega 2-3 gb ve diğer faturalı – faturasız kullanıcılar ‘1tl1gb’ yazıp tekrardan 7000’e mesaj atarak 1 TL’e 1 gb internet alabilir.  Otomatik yenileme yoktur, her ay sms gönderimi yapılmalıdır. Ayrıca ramazana özel 18:00-06:00 saatleri arasında geçerli 1GB net 1 tl kampanyasından da faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasının özel teklifler bölümünü inceleyin. Sonuç olarak toplamda 4 Gb interneti 3 tl’e yapmış olacaksınız. Haydi sağlıcakla kalın!

 

2-Vodafone Yanımda Uygulaması ile Kazanın!
Android veya iOS işletim sistemine sahip iPhone markalı akıllı telefonlarınız için muhteşem bir kampanya. Uygulama marketinizden (AppStore – Google Play),  “Vodafone Yanımda” (eski adı ile SELF) isimli aplikasyonu indirin ve ücretsiz internet paketinden hemen faydalanmaya başlayın. Şifrenizle giriş yaptıktan sonra paketler >> internet paketleri seçeneği altından 1 GB kotalı internet hediyenizi alabilirsiniz. Paket 30 günlüktür ve her ay ücretsiz bir şekilde yenileme hakkınız bulunmaktadır. Vodafone şifrenizi S yazıp 7000‘e göndererek öğrenebilirsiniz. Ayrıca 444 0 542 Vodafone destek hattından sırasıyla 1 ve 0 rakamlarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir, soru ve sorunlarınız hakkında yardım alabilirsiniz.

 

3- Vodafone’dan Faturasıza 2 GB NET Hediye!
Bu promosyon kampanyasından FreeZone, Red tarifeleri ve faturasız hat kullanan tüm aboneler faydalanabilir. Hemen şimdi ABONE SUPER2GB yazarak 3636 ‘a sms gönderin ve hattınıza 2000 MB internet paketi tanımlansın.  Onay mesajından sonra IPTAL SUPER2GB yazarak 3636 ‘a mesaj atmayı unutmayın! Aksi taktirde ikinci ay hattınızdan paket miktarı kadar tl düşecektir.

 

4- Vodafone’dan 4.5G Jesti – Deneme İnternet
Hattınız ve cihanız 4.5G uyumluysa 4.5G ve 4BUCAKG yazıp 4545 ’e iki ayrı sms gönderin,  3 ay boyunca hediye 2 GB internet kazanın. Eğer hattınızın 4.5G uyumluluğu yoksa herhangi bir Vodafone Bayi üzerinden ücretsiz yeni teknolojiye uyumlu bir hat temin edebilirsiniz. Hatırlatmak gerekirse akıllı telefonların tamamı dört buçakı desteklemektedir. Herkes denesin diye 3,5G şebekesine kıyasen 10 kat daha hızlı internet.

 

5- Vodafone’dan Pazartesi Günlerine Özel Sürprizler!
Vodafone Yanımda uygulaması her pazartesi günü çeşitli internet paketleri hediye ediyor. Pazartesi günleri uygulama içerisinden Bana Ne Var bölümünü kullanarak hediye internetinizi alabilirsiniz. Kullanım süresi ve kaç gb olduğu şansınıza kalmış. Belki haftalık 1 gb belki de kim bilir 6 saatlik 250 mb..

 

6- Vodafone Faturalı Bedava İnternet (YENİ!)
Bu kampanyadan yalnızca Vodafone bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilir. E-Fatura ile fatura detaylarını e-mail adresinize online olarak gönderilmesini talep ederek ücretsiz internet kazanın. EFATURA yazıp boşluk bıraktıktan sonra e-posta adresinizi 7000 ‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Akâbinde 15 gün geçerli 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır, kampanya 1 kereye mahsustur.

Dipnot :  İnternet sitemiz telif haklarına ve yasaya saygı duymayı amaç edinmiştir. Bu nedenle Proxy ve VPN gibi geçerliliği olmayan ücretsiz internet erişim yöntemlerini tasvip etmemekteyiz.

Google Amcadan Gelen Aramalar:

Bu yazı 1249 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bir yorum bırak

mature porno

YAZAR HAKKINDA

Hakkımda Daha Çok Şey Öğrenmek İsteyenler Üst Menüden "Hakkımda" Düğmesinden Veya http://www.nasilyapalim.com/hakkimda Uzantısından Öğrenebilirler....
Kategoriler
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
Translate:
sorusor
sorusor
Biraz Gülelim :)
kiminbunumara.com-faturaogren.com
%d blogcu bunu beğendi:
mature porno