OYUNCU NASIL OLURUM?

Paylaş
 

Değerli arkadaşlarım pek çoğumuz televizyon da izlediğimiz dizi,sinema ,ve reklamlardaki oyunculara özenir onlar gibi olmak isteriz zaman zaman  hayranlık duyar platonik aşklar bile yaşarız çoğu zaman.Peki oyuncu nasıl oluruz?

Bazı arkadaşlar oyuncu olmak için yanlış yollara da başvurabiliyorlar.

Eğer yeteneğiniz varsa eğitim almanızda fayda vardır.Bir çok eğitim veren yer var oyunculuk okulları bunlardan biri. Cast Ajansların bir çoğu eğitim verebiliyor ama kısa sürelik olduğu için pek fayda görmezsiniz .Sizden para isteyen ajanslardan uzak durun .Bu piyasa da pek çok kötü niyetli insan bulmak mümkün.Eğitimli olursanız pek çok avantajlı rollerde yer alabilirsiniz.Eğitim imkanı bulamamışsanız kendinizi mümkün olduğunca geliştirin .Mimiklerinize çalışın bunun için ayna karşısın da olmanız işinize yarayacaktır ve hareketlerinizi görerek daha rahat biçim de kontrol edebileceksiniz.

Ajansa görüşmeye gittiğiniz de rahat olun çekingen olmayın.Tek bir ajansla sözleşme yapmayın bir yere bağlı kalmayın bu durumlar ancak iyi bir sinema, reklam, dizi film teklifinde bulunulduğu zaman daha sağlıklı olur.Çoğu zaman uykusuz kalacağınız günler olacaktır oyunculuk bir meslek ve sabır isteyen bir iştir unutmayın.Kendinizi geliştirin .Figuranlık deyip geçmeyin.Onları küçümsemeyin figuranlar olmassa olmaz. Yeri geldiğin desiz de kendinizi geliştirmeniz için figuranlıkla başayabilirsiniz.Adım adım ilerlerseniz daha başarılı olabilirsiniz.                               

Eğitim Nerden Alınır?

Oyunculuk okulu ve tiyatro eğitim okullları,ünüversitelerin radyo ve televizyon bölümleri genç yaşta oyuncu olmakisteyenlerin en iyi başlangıç noktasıdır.

Belediye Tiyatroları

Belediye tiyatroları da kendinizi göstermeniz için büyük rol oynar.Tek bir oyunlabile yönetmenlerin yapımcıların ilgisini çekebilirsiniz.

kiminbunumara.com-faturaogren.com
%d blogcu bunu beğendi:
mature porno